Ostuinfo

Üldtingimused

Suveniiritehas.ee veebipoes on minimaalne tellimuse summa 100 eur.
Saidile sisse logimine vajalik vajalik.
Pretensioonid kauba koguste, kvaliteedi ja maksetingimuste kohta tuleb esitada hiljemalt 3 tööpäeva jooksul.
Kaup toimetatakse tellijale 7 tööpäeva jooksul, kui ei ole kokku lepitud teisiti.

Kohaletoimetamine

Suveniiritehas.ee suveniiripoest ostes on sul võimalus valida 3 erineva kohaletoimetamise viisi vahel. Lisaks pakume ärikliendile võimalust kaubale ise järele tulla!
Kauba kohale toimetamine kuni 7 tööpäeva jooksul juhul, kui kaup on meil laos. Kauba puudumisel anname selle avastamisel teada ning korrigeerime tellimuse.

Kaubale ise esindusse järgi tulles transporditasu ei ole.

Omniva kuller
Kulleriga saad paki tellida mugavalt endale koju või kontorisse. Valides ostu vormistamisel kohaletoimetamisviisiks "Omniva kuller" tuuakse tellitud kaup Sulle kohale märgitud aadressi välisukseni. Peale seda, kui Sinu tellimusega seotud kaubad on komplekteeritud, võtab kuller Sinuga ühendust ning lepib kokku täpse kauba kohaletoimetamise aja.
Kontrollige kohe kättesaamisel ega pakk pole kannatada saanud ja ava see kohe ja veendu, et pakis olevad asjad on terved.
Kui midagi on katki, esita oma pretensioon koheselt kullerile. Kui teie oma pretensiooni koheselt esitanud, siis ei ole meie kohustatud katkist toodet hüvitama või välja vahetama.


Omniva pakiautomaadid
Omniva pakiautomaati saad tellida kaupu, mille max kaal on 30 kg ja mille mõõdud ei ületa 41 cm x 38 cm 64 cm. Kohe kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, edastatakse paki saaja mobiiltelefonile SMS sõnumiga teade. Siis jääb sul üle vaid minna pakiautomaadi juurde ja sisestada saadud uksekood ning uks avaneb.

Kontrollige ega pakk pole kannatada saanud, kontrollige paki sisu üle ja veenduge, et pakis olevad asjad on terved. See soovitus kehtib eriti siis, kui tellisid keraamilisi või teisi kergesti purunevaid tooteid, kui pakki on loobitud või muljutud. Kui midagi on katki, esita oma pretensioon postkontoris koheselt! Kui midagi on katki, esita oma pretensioon lähimas postkontoris või Omniva klienditeeninduskeskuse telefonil 661 6616! Kui teie oma pretensiooni koheselt esitanud, siis ei ole ka meie kohustatud katkist toodet hüvitama või välja vahetama.

Itella 
Smart Posti pakiautomaadid
Itella Smart Posti pakiautomaati saad tellida kaupu, millede kõikide külgede mõõdud jäävad alla 60 cm ja mille kaal jääb alla 25 kilo. Kohe kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, edastatakse paki saaja mobiiltelefonile SMS sõnumiga teade. Siis jääb sul üle vaid minna pakiautomaadi juurde ja sisestada saadud uksekood ning uks avaneb.

Kauba kohale toimetamiseks kasutame ka Venipak kulleri teenust.